Learning Designer

07.05

European Schoolnet Academy kursuse Creative Use of Tablets raames oli vaja lõputööna teha tunnikava keskkonnas Learning Designer. Päris huvitav keskkond ja suhteliselt kerge. Ajakava/ ajatelg võiks olla paremini kujutatud. Muidu võibolla hakkakski kasutama.

Tegin valmis sellise tunnikava: http://v.gd/yQmacq. Ma sellega päris rahul ei ole. Tunnen, et saaks parandada aga kusagilt peab alustama.

Nüüd ootab kursuse sertifikaadi saamise eel veel kaasõppijate õpipäevikute lugemine. Minu õpipäevik : http://padlet.com/tensingkarin/cuts

16.05

European Schoolnet Academy kursuse How to Teach Computing: An Introduction to Concepts, Tools and Resources for Primary Teachers raames oli vaja teha järgmine tunnikava keskkonnas Learning Designer.

Valminud tunnikava: http://v.gd/RmnLBU.

Tunniteemaks siis appi loomine MIT App Inventoriga . 5. klassi poistega olen läbinud tunnid 1 ja 2 (paaristund), järgmisel nädalal tunnid 3 ja 4. Ehk praeguseks on poistel tehtud oma äppi disain ja ees ootab programmeerimine. Kuna keskkond on ka minu jaoks suhteliselt uus, siis on huvitav seda uurida koos õpilastega.

Minu mulje järgi neile meeldis töö ja tegid seda innukalt.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s